enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhpiyi partizafer partisiIspartaHaberYerel HaberYerel SeçimIsparta HaberIsparta HaberlerGündemGazetelerAstrolojiBurçlarIsparta Hava Durumu
DOLAR
32,1825
EURO
34,9558
ALTIN
2.504,54
BIST
10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Isparta
Hafif Yağmurlu
29°C
Isparta
29°C
Hafif Yağmurlu
Çarşamba Hafif Yağmurlu
26°C
Perşembe Az Bulutlu
21°C
Cuma Parçalı Bulutlu
21°C
Cumartesi Az Bulutlu
23°C

Kros Yarışmaları Gölcük’te düzenlendi

Kros Yarışmaları Gölcük’te düzenlendi
07.12.2023 22:31
13
A+
A-

2023-2024 faaliyet programında yer alan Okul Sporları Kros İl Birinciliği yarışları Gölcük Tabiat Parkında gerçekleştirildi

2023-2024 faaliyet programında yer alan Okul Sporları Kros İl Birinciliği yarışları Gölcük Tabiat Parkında gerçekleştirildi. Yarışların sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.
Yarışma sonunda birinci olan takımlar ile ilk 3’de yer alan sporcular 7 Ocak’ta grup müsabakalarında Isparta’yı temsil edecek.
Yıldız Kızlarda Halıkent Orta Okulu birinci, İTO Şehit Mustafa Gözütok Orta Okulu ikinci ve Nazmiye Demirel Orta Okulu üçüncü oldu.
Halıkent Orta Okulu’nu birinciliğe taşıyan takımda Ceyniz Naz Büyükdeğirmenci, Elif Su Söbü, Kübra Yüksel, Tuğsem Özdemir, Raziye Gül Yaman, Nisa Şimşek ve Ela Bahar Aybars isimli sporcular yer aldı.
Yıldız Erkeklerde Nazmiye Demirel Orta Okulu Birinci, Halıkent Orta Okulu ikinci, Sav Orta Okulu üçüncü ve Kadir Boylu Orta Okulu dördüncü oldu. Halıkent Orta Okulu’nu birinciliğe taşıyan takımda: Raşit Kaan Dinamirci, Yiğit Altınalan Emirhan Coşkun, Bayram Serdar Kılıç, Aras Öztek ve Berat Karakaş isimli sporcular yer aldı.
Genç Kızlar A Grubunda: Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesinden Ceyda Melek Pınar birinci, Şehit Sezgin Erdoğan Anadolu Lisesinden Elif Beyza Kökcüoğlu ikinci, Halk Eğitim Merkezinden Belinak Akbaş üçüncü ve Şehit Sezgin Erdoğan Anadolu Lisesinden Meryem Tekal dördüncü oldu.
Genç Kızlar B Grubunda ŞAİK Anadolu Lisesinden Melisa Yaman birinci, Borsa İstanbul MTAL’dan Buse Altıntaş ikinci ve Lokman Hekim’den Hatice Deniz üçüncü oldu.
Genç Erkek B Grubunda Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesinden Mustafa Gürdal birinci, Lokman Hekim’den M. Emirhan Turan ikinci, Borsa İstanbul MTAL’den Yağız Alp Arda Çomak üçüncü ve Lokman Hekim’den Malik Cezayirli dördüncü oldu.
Genç Erkekler A Kategorisinde Borsa İstanbul’dan Emre Ertürk birinci, Alparslan Karaçay ikinci, Atabey Anadolu Lisesinden Kazım Çetin üçüncü ve Çetin Kemer dördüncü oldu.

# ISPARTAGül

Instagram’da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

Facebook’da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

X’de bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

sanalbasin.com üyesidir